Değirmenci Yapı
Hakkımızda

KISACA BİZ

Sektörün en yetenekli ve dünya pazarında yeri olan bir şirkettir. Kuruluş yılı 2007 olan Değirmenci yapı mühendislik ve üretim montaj konusunda lider kuruluştur. Dünyada 40 alan kapatma üzerinde işler yapmış ve yine şişme promosyon çadırları konusunda profesyonel bir firmadır. Dünyadaki referansları arasında tenis kortları, futbol sahaları, buz pistleri, depolama alanları, çok amaçlı salonları, at manejleri, ve fabrika alanları bulunmaktadır. Kullanılan malzeme dünya standartlarında olup ileri teknoloji ile üretim ve montaj yapmaktadır. Uzun yıllar yaptığı işler ve yürüttüğü projeler ile membran yapılar konusunda uzmanlaşmış bir şirkettir.

Değirmenci yapı hava taşıyıcılı kubbeler büyük ve küçük makas aralığı olan alanlara yapı inşa etmek için kurulmuş bir Türk kuruluşudur. Genel olarak bir bina maliyetinin neredeyse % 10 fiyatına mal olan bu yapılar uzun yıllar size kapalı alanlar oluşturacaktır.

Değirmenci yapı işletme maliyeti uygun, uzun yıllar kullanılabilecek hava taşıyıcılı yapılar üretip montajını yapar. Bu yapıların özelliği içeriye sürekli temiz hava basması ve sağlıklı bir ortam sağlamasıdır. Kullanılan malzeme sayesinde her mevsim şartlarına uygundur. Bu yapılar daimi kullanım ve sezonluk kullanıma uygundur. Hızlı montaj ve demontaj yapılmaya uygundur.

Membran yapılar konusunda Türkiye’de konusunda uzman firma Değirmenci yapı sizlere uzun yıllar kullanabileceğiniz yapılar sunar.

Konuşmayı Başlat
Canlı Destek
Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?